Branddoctors, Mixe 
 en Dialogue 
 
 
 
 

Wij zijn Branddoctors

Branddoctors zijn nieuwsgierige mensen. Mensen die mensen willen doorgronden, om er vervolgens ook echt iets mee te doen. Mensen die bevlogen zijn om het verschil te maken. In de eerste plaats voor de klant, consument of zakelijk. Daar doen we het voor.

De beste resultaten volgen uit een inspirerende samenwerking met onze klanten. We experimenteren, exploreren en proberen. Zo blijven we, samen met onze opdrachtgevers, steeds in beweging. Avontuurlijker. Creatiever. Sneller.

Wij zijn een lerende organisatie. We investeren in de ontwikkeling van onze mensen. Dit jaar en afgelopen jaar met een bijdrage van het Europees Sociaal Fonds. 

Contact

 
 

Anna Freitag

Pop-up innovation consultant

anna.freitag@branddoctors.com
LinkedIn

Annemieke van Heiningen

Partner, healthcare strateeg

annemieke@branddoctors.com
LinkedIn

Bette Bakker

Dialogue manager

bette@branddoctors.com
LinkedIn

Bianca van Zwol

Strateeg

bianca@branddoctors.com
LinkedIn

Camiel Willems

Pop-up innovation consultant

camiel.willems@branddoctors.com
LinkedIn

Claire de Nerée tot Babberich

Partner, strateeg

claire@branddoctors.com
LinkedIn

Daniël Aukes

Strateeg

daniel@branddoctors.com
LinkedIn

Daniëlle Tijssen

Manager finance & control

danielle@branddoctors.com
LinkedIn

Ellen Donker

Office manager

ellen@branddoctors.com
LinkedIn

Gijsbert Croes

Managing partner

gijsbert@branddoctors.com
LinkedIn

Heidi Wielens

Partner, lead Branddoctors

heidi@branddoctors.com
LinkedIn

Hester van Thiel

Partner, healthcare strateeg

hester@branddoctors.com
LinkedIn

Hidde van Daalen

Dialogue manager

hidde@branddoctors.com
LinkedIn

Jesper Schoofs

Strategie stagiair 

jesper@branddoctors.com
LinkedIn

Karin Vreeswijk

Art director

karin@branddoctors.com
LinkedIn

Linda Bentert

Healthcare strateeg

linda@branddoctors.com
LinkedIn

Lisette van Elst

Senior art director

lisette@branddoctors.com
LinkedIn

Madeleine van Wettum

Pop-up innovation consultant

madeleine.van.wettum@branddoctors.com
LinkedIn

Mike Janssen

Managing partner

mike@branddoctors.com
LinkedIn

Peter Ipema

Senior art director

Peter@branddoctors.com
LinkedIn

Peter van der Schouw

Partner, strateeg

peter@branddoctors.com
LinkedIn

Ruth Groot

Content stagiair 

ruth.groot@branddoctors.com
LinkedIn

Sandra Bouman

Financieel assistent

sandra@branddoctors.com
LinkedIn

Susanne Swinkels

Managing partner

susanne@branddoctors.com
LinkedIn

Wandana Nanhoe

Medical writer

wandana@branddoctors.com
LinkedIn

Wauter Ketelaar

Strateeg

wauter@branddoctors.com
LinkedIn

Willem van Grinsven

Strateeg

willem@branddoctors.com
LinkedIn

Winnie Nijhoff

Healthcare strateeg

winnie@branddoctors.com
LinkedIn