loading

Wij zijn Branddoctors

Branddoctors zijn nieuwsgierig. We willen mensen doorgronden, om vanuit de kern te bouwen aan relevantie.

We werken graag samen met jou en met je klanten. Onze marketeers, onderzoekers en designers maken zo het verschil in het leven van mensen.

Heidi Wielens

Partner, Strateeg

Heidi Wielens

heidi@branddoctors.com

Peter van der Schouw

Partner, Strateeg

Peter van der Schouw

peter@branddoctors.com

Mike Janssen

Managing partner

Mike Janssen

mike@branddoctors.com

Bette Bakker

Consultant

Bette Bakker

bette@branddoctors.com

Lisette van Elst

Senior art director

Lisette van Elst

lisette@branddoctors.com

Wandana Nanhoe

Healthcare Strateeg

Wandana Nanhoe

wandana@branddoctors.com

Linda Bentert

Healthcare Strateeg

Linda Bentert

linda@branddoctors.com

Sandra Bouman

Financieel assistent

Sandra Bouman

sandra@branddoctors.com

Claire de Neree tot Babberich

Partner Strateeg

Claire de Neree tot Babberich

claire@branddoctors.com

Ellen Donker

Office manager

Ellen Donker

ellen@branddoctors.com

Hester van Thiel

Healthcare strateeg

Hester van Thiel

hester@branddoctors.com

Willem van Grinsven

Strateeg

Willem van Grinsven

willem@branddoctors.com

Bianca van Zwol

Strateeg

Bianca van Zwol

bianca@branddoctors.com

Gijsbert Croes

Managing partner

Gijsbert Croes

gijsbert@branddoctors.com

Susanne Swinkels

Founding partner

Susanne Swinkels

susanne@branddoctors.com

Jesper Schoofs

Digital creative

Jesper Schoofs

jesper@branddoctors.com

Daniël Aukes

Strateeg

Daniël Aukes

daniel@branddoctors.com

Hidde van Daalen

Strateeg

Hidde van Daalen

hidde@branddoctors.com

Winnie Nijhoff

Healthcare strateeg

Winnie Nijhoff

winnie@branddoctors.com

Daniëlle Tijssen

Manager finance & control

Daniëlle Tijssen

danielle@branddoctors.com

Karin Vreeswijk

Art director

Karin Vreeswijk

karin@branddoctors.com

Madeleine van Wettum

Pop-up innovation consultant

Madeleine van Wettum

madeleine@branddoctors.com

Anna Freitag

Pop-up innovation consultant

Anna Freitag

anna@branddoctors.com

Camiel Willems

Pop-up innovation consultant

Camiel Willems

camiel.willems@branddoctors.com